vienas už visus ir visi už vieną !

Trečiadienį, lapkričio 9 d. 12 val. kviečiu Jus į pilietinio solidarumo akciją, organizuojamą Karaliaus Mindaugo prospekte prie „Respublikos“ monstro.

Akcijos tikslai:

1. Atkreipti dėmesį į miesto vaiduoklius – pastatus pusvelčiui įsigytus iš valstybės ir dešimtmečius netvarkomus, kenkiančius miesto įvaizdžiui ir keliančius grėsmę miestiečiams ir jų vaikams.

2. Inicijuoti įstatymų, numatančių sankcijas netvarkomų pastatų savininkams, rengimą.

3. Perspėti visuomenę ir kolegas apie verslo machinatorių rezgamas pinkles, į kurias patekę architektai gali būti sužlugdyti tiek materialiai, tiek moraliai. Tam gali pasitarnauti mano patirtis, susidūrus su bankrotinimo specialisto Gintaro Kviliūno aferomis. Vykdydamas šio asmens bendrovių „Fugetė“ ir „Kauno verslo rūmai“ užsakymą likau apkaltintas sąmoningai apgaulingu ir kenksmingu projektavimu, dėl kurio G. Kviliūno kompanija neva patyrė 4 mln. litų nuotolių! Tokio dydžio ieškinys man pateiktas, ko pasekoje areštuotas mano įmonės ir mano šeimos turtas.

Precedentas, kada neišgalintys, o gal net ir neketinę statybų vystyti asmenys finansinės naudos siekia šantažo būdu gali tapti sektinu pavyzdžiu ir kitiems nesąžiningiems veikėjams. Į panašias intrigas galite įkliūti ir Jūs, mieli kolegos. Užkirskime kelią tam! Solidarizuokimės! Tikiuosi moralinio palaikymo.

Akcija suderinta valstybinėse institucijose, leidimai gauti.

A. K.

Parašyta: November 9th, 2011
Kategorijose: stuff, visuomene
Tags'ai: , , ,
Komentarai: Niekas nekomentavo.