RENGINIAI

architektų teniso turnyras

virtual workshop “kauno biblioteka”

2011 vasarį baigėsi pirmosios lietuvoje neformatinės architektūrinės virtualios kūrybinės dirbtuvės – “Kauno BIBLIOTEKA”

Kūrybinių dirbtuvių tikslas – rasti geriausias Kauno apskrities viešosios bibliotekos atgaivinimo idėjas, alternatyvas

Komisijos nariai:

Architektė, komisijos pirmininkė – Gražina Janulytė Bernotienė, 
KAVB direktorė – Asta Naudžiūnienė, 
LAS Kauno skyriaus pirmininkas – Dalius Šarakauskas
, Architektas – Saulius Juškys
, Architektė – Jonita Šyvokienė, 
Architektas – Šarūnas Kiaunė

Darbų recenzentai: Audrys Karalius, Tomas Grunskis

daugiau skaitykite www.virtual.architekturosparkas.lt

 

dainiaus sadausko fotografijų proda

Mūsų gero bičiulio architekto Dainiaus Sadausko asmeninė fotgrafijos paroda vyksta Klaipėdos miesto viešosios bibliotekos meno skyriuje 2010 07 16 – 2010 08 25. Kviečiame visus apsilankyti !

dainius sadauskas / fotografiju paroda / indija - veidai, akimirkos

pecha-kucha-night

pecha kucha ir architektūros parkas

„Pecha Kucha” – tai prezentacijos forma, ja naudojantis kūrybiniai sumanymai pristatomi efektyviai, lengvai, informatyviai ir patraukliai. Šis idėjų pristatymo metodas gimė Tokijo mieste 2003 metais, kai architektai Astrid Klein ir Markas Dythamas sumanė sukurti patrauklią terpę susitikti įvairiems menininkams, kurie galėtų įdomiai ir koncentruotai pristatyti visuomenei savo idėjas ir darbus. Ilgainiui šis pristatymo formatas išplito po visą pasaulį.

Žiūrovams „Pecha Kucha” – tai reta galimybė tik per keletą valandų pajausti miesto pulsą. Tai daugiau nei pristatymas ar skaidrių kaita, tai nauji žmonių kontaktai ir tinklai, kurie užsimezga per kiekvieną renginį. „Pecha Kucha” padeda pradėti diskusijas ir kurti santykius tarp žmonių, todėl nebūkite drovūs – rodykite savo darbus ir gabumus, darykite įtaką.

Liepos 8 ateik pabūti kartu. Pristatysime savo kūrybinių dirbtuvių “Šilainiai reBORN” darbus, dar karta su visais pasidžiaugsim.

Kaunas, kavinė “Skliautas”. Po darbų.

Šilainiai re-Born

Pokario metais mikrorajono vietoje buvo Šilainės kaimas. Dabartiniai Šilainiai pradėti statyti 1980 m. į pietus nuo Kauno šiaurinio lanksto (dabartinis Islandijos plentas) ir į rytus nuo Žemaičių plento.

Renovuoti po 30 metų reikia netik daugiabučius, bet ir aplinkui savaime susiklosčiusią aplinką. Kauno miesto savivaldybė gvildena tik vieną klausimą – kokia spalva nudažyti daugiabutį …? Užmiršdami, kad parkingas, žaidimų aikštelės, takeliai, parkai yra šių statinių jungiamoji sudedamoji grandis, kuri per tiek laiko kaikuriose vietose išnyko…

Parodyti gyventojams, mamai, tėčiui, bobulei, kaip jie galėtų gyventi, vakare būtų vietos automobiliui, vaikams žaidimų aikštelės…pateikti pasiūlymus miestui susitvarkyti apgalvojant pagrindines mikrorajonų problemas, netik spalvą…

Kviečiame draugus, bendraminčius, kolegas prisijungti prie pirmo bendro idėjinio projekto organizuojamo architekūros parko kolektyvo. Jazz’as, vynas, šauni kompanija, gerai praleistas savaitgalis, kūrybinės kančios išlaisvinimas…prisijunk !

Kūrybinės dirbtuvės atsidaro 2010 06 19-20, Kauno Tado Ivanausko ZooMuziejuje, 2a. kino salėje.

RENGINIO PROGRAMA >spausti čia<

Žvilgsnis į save 2008-2010

Ketvirtoji paroda „Žvilgsnis į save” – tai tradicinis, Lietuvos architektų sąjungos organizuojamas renginys, skirtas Lietuvos architektams ir visuomenei, propaguojantis architektų bendruomeniškumą, profesinį atvirumą bei apskritai kokybišką architektūrą kaip vertybę ir svarbią kultūros dalį.

Architektūros parkas dalyvaus su savo projektais.

Vabalų suvažiavimas

Vabalų šventė 2010
Skirta Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiui paminėti
Sąskrydis vyks birželio 4-6 dienomis. Architektūros Parko komanda irgi dalyvaus !
daugiau info www.vabalai.lt

Lazdijų meno mokyklai 20 metų

Andrius Gabrys baiges Lazdijų meno mokykla, balandžio 9d. eksponavo savo darbus. AP nariai nuvyko palaikyti kolegos.
Kelios nuotraukos iš vykusio renginio.